Spolupráce s Max Comfort Reality s.r.o.

Paní Kolafová na mne dostala kontakt od klienta, který chtěl koupit její garsoniéru, ale z obchodu sešlo, protože pán si nakonec vybral jiný byt pro svou nemohoucí babičku.

Očima klienta:

Na jaře roku 2018 jsem uzavřela smlouvu na výhradní zastoupení ve věci prodeje nemovitosti s paní Annou Ptáčkovu z RK Max Comfort.Paní Ptáčková se prodeje zhostila na profesionální úrovni, vše proběhlo bez problémů a bez průtahů. Po celou dobu jednání a setkávání se ohledně administrativy, byla velice ochotná a příjemná. Celkově jsem byla s její prací spokojená a mohu ji jako profesionála doporučit i dalším klientům.

Očima makléře:

S paní jsem se sešla v bytě, kde jsem ji vysvětlila postup prodeje a hlavně podmínky. Já byla obeznámena, že nakonec paní není majitelkou, ale její maminka, která byla hospitalizována v nemocnici. Paní jsem připravila návrh smlouvy, který si pročetla a odsouhlasila :-) S maminkou jsem se sešla v nemocnici a věřte, že tak úžasnou a vytální bábičku jsem dlouho nevyděla :-) S babičkou a její dcerou jsem si dala kávu, krásně jsem si s nima popovídala, převzala jsem si klíče a hurá na úklid :--) Byteček jsem uklidila, nafotila, zainzerovala a světe div se, byt byl zarezervovaný do 6 dnů.

Za babičkou jsem byla ještě párkrát v nemocnici na návštěvě a s její dcerou jsem v kontaktu neustále :-) Jsou to obě velmi milé a příjemné dámy.

Sdílet na sociálních sítích