O mně

Vystudovala jsem obor kuchař, číšník, tento obor mne však nenaplňoval a tak jsem se rozhodla na popud kamarádky věnovat se profesně půjčkám, exekucím, později insolvencím a dražbám. Při této práci jsem stihla dálkově vystudovat v Praze střední školu veřejnoprávní a vyšší odbornou školu prevence kriminality a krizového řízení. Práce mne bavila, byla jsem neustále na cestách, ale po letech jsem si uvědomila, že mi děti vyrostly a vůbec jsem si jich neužila. S manželem jsme se tedy rozhodli koupit byt v Plzni a v Sokolově prodat svůj stávající. Ze Sokolova pocházím a tak můj první „obchod v realitách“ byl prodej mého vlastního bytu.
Dnes, když si na to vzpomenu, směju se a zároveň i stydím, protože jsem byla ten klasický pouliční realiťák, který nafotil, vyvěsil…a čekal a čekal a čekal. Do měsíce byl byt prodaný a já šťastná, že se to povedlo.
A právě tento obchodní případ mne dovedl k realitám, které dělám úplně jinak než před lety a už 15 let. A abych nebyla ten klasický pouliční „realiťák“, neustále se vzdělávám.
Je pro mě velice důležité navázat vztah s klientem a založit jej na vzájemné důvěře. Za dobu mého působení v realitním segmentu jsem zrealizovala přes 300 prodejů a pronájmů nemovitostí a považuji se za skutečného profesionála v oblasti realit.

Sdílet na sociálních sítích