3+1 Kralovická, Plzeň

p.Vodrážka dostal na naši kancelář doporučení od jeho bývalé nájemnice pí.Sobotíkové, která bydlela v bytě, který šel do prodeje.

Očima klienta:

Když jsem se rozhodl prodat byt, tak shodou okolností jsem dostal kontakt na RK Max Comfort Reality na paní Ptáčkovou. Domluvili jsme se na schůzku. Bylo vidět na ní, že je odborník a trpělivě vyslechla mé požadavky. Vstřícně nabídla řešení, které spočívalo v malé úpravě nemovitosti, z důvodu větší naděje na prodej. Dohodli jsme se na spolupráci. V průběhu mě informovala o zájmu kupujících a prohlídkách. Byl jsem spokojen s průběhem prodeje a doufám, že spokojený byl i kupující. V případě, že se budu rozhodovat o koupi nějaké nemovitosti, tak je možné, že bych znovu využil tuto RK. Určitě bych doporučil svým přátelům, ale i ostatním lidem služby vaší kanceláře a paní Ptáčkovou. VV

Očima makléře:

Když jsem si sním sjednala schůzku, tak vůbec netušil co vlastně po něm chci ,, HOME STAGING" Jeho byt byl vymalován barvičkou červenou, růžovou a šedou :-( no, opravdu děsný …… vysvětlila jsem mu, že byt se opravdu musí vymalovat a uklidit, protože paní, která se odstěhovala, neuklidila, nevyčistila :-( naprosto vůbec nic. S panem majitelem jsem podepsala výhradní zastoupení, já tomu říkám ,, PRACOVNÍ SMLOUVA", převzala jsem klíče od bytu. Následující den jsem přijela do bytu s malíři a už to frčelo. Celý byt vymalovaný, uklizený, okna umytá a hurá na focení a točení videoprohlídky. Věřte, nevěřte, ale i já umím vzít hadr, kýbl a koště do ruky :-) Bytová jednotka se rezervovala během měsíce a to na třetí dobrou :-)

Sdílet na sociálních sítích